Concertarchief

MarkApril2013-1Web

2020

8 februari – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

5, 6 en 7 maart – Gouda, Coornhert Gymnasium

Glamournight met Coornhert Orkest Olv Mark Lippe

 

23 t/m 28 maart, Theaterroute Huizen

Muzikale leiding eindvoorstelling

 

3 april – Gouda, 20.00, St. Jan

Passieconcert

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

9 april – Amsterdam, Concertgebouw

Orkestival met Coornhert Orkest Olv Mark Lippe

 

12 en 13 juni – Haarlem, Doopsgezinde Kerk

Hohe Messe

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

11 juli – Oudewater, 15.00, Michaëlskerk

Dubbelconcert improvisatie Gerben Mourik en Mark Lippe, orgel en piano

 

3 oktober – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

3 oktober – Haastrecht, 20.00, Hervormde Kerk

Goudsch Kamerkoor Olv Mark Lippe

2019

 

9 februari – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

6 april – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

6 april – Rotterdam, 20.15, Prinsekerk

KCOV Halleluja olv Mark Lippe

Petit messe solennelle – Rossini

 

12 april – Gouda, 20.00, St Jan

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

1 juni – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

2 juni – Gouda, 13.30, 14.45, 16,00, Lage Gouwe 86

Léman Ensemble

Marielle Rijkaart – cello

Mark Lippe – piano

 

7 september – Huizen, cultuurmarkt

 

17 en 18 september – Gouda, 20.00

Amadeus, met oa Mark Rietman

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

11 oktober – Haastrecht, 20.00, Hervormde Kerk

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

12 oktober – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

 

10 november – Baarn, De Speeldoos

Dag van de Mantelzorg

Optredens met o.a. Fred Butter

 

15 november – Baarn, 20.00, De Speeldoos

Unicef gala

 

7 december – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

20 december – Utrecht, 20.00, Gertrudiskathedraal

Festival of Lessons and Carols mmv Annemarie Stout

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

21 en 22 december – Gouda, Oud-Katholieke Kerk

Festival of Lessons and Carols mmv Annemarie Stout

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

2018

6 April – Gouda, St. Jan

Léman Pianotrio

 

14 april – Zoetermeer, 15.00, Dorpskerk

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

21 april – Gouda, St. Jan

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

  Springtime of peace

 

 

!9 mei – Gouda, 21.00, Inspiratiehuis

Léman pianotrio

 

26 mei – Haarlem, 15.30, Nieuwe Kerk

Léman pianotrio

 

8 juni – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

Lotti – Missa Sapientiae

Vivaldi – Magnificat

 

16 juni – Den Haag, besloten

Léman pianotrio

 

17 juni – Klundert, 20.00, Stad van Klundert 

Spotlight door Léman Pianotrio

 

5 oktober – Gouda

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe
mmv Peter Sluijs – piano

6 oktober – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

BWV 17 en 236
Elise van Etten – sopraan
Carlijn Kooijmans – alt
Milo Faas – tenor
Michel Poels – bas

10 november – Baarn, middag, De Speeldoos

Met Hart & Ziel met oa Fred Butter

 

16 november – Rotterdam, Prinsekerk

Requiem – John Rutter
Mis in A – Cesar Franck

KCOV Halleluja olv Mark Lippe
Promenade Orkest

 

8 december – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

BWV 61, 248 deel IV en 191

 

22 en 23 december – Gouda, Oud-Katholieke Kerk

Festival of Lessons and Carols

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

 

 

 

31 maart – Rotterdam, Prinsekerk

Johannes Passion – J.S. Bach

KCOV Halleluja olv Mark Lippe

Florilegium Musicum
Gerben Houba – evangelist en aria’s
Jan Willem Baljet – Christus
Elise van Etten – Sopraan
Tobias Segura Peralta – Altus
David Visser – Bas

 

23 en 24 maart – Haarlem, Doopsgezinde Kerk

Johannes Passion – J.S. Bach

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

Hieke Meppelink – Sopraan
Helena van Heel – Alt
Scott Wellstead – Tenor
Sinan Vural – Bas
Steven van Gils – Evangelist
Jan Willem Baljet – Christus

 

15 maart – Amsterdam, Concertgebouw

Orkestival

Coornhertorkest olv Mark Lippe

 

8, 9, 10 maart – Gouda, Coornhert Gymnasium

Coornhertorkest olv Mark Lippe

 

2017

16 en 17 december – Gouda, Oud-Katholieke Kerk

Festival of Lessons and Carols

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

 

14 december – Gouda, besloten

Goudse Dames Sociëteit

Léman Pianotrio

 

9 december – Haarlem, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

 

25 november – Gouda

Palette – Léman op streek

Léman pianotrio ism kunsternares Sonja Hopmans

 

18 november – Rotterdam, Prinsekerk

KCOV Halleluja olv Mark Lippe

Requiem – W.A. Mozart

Theresienmesse – J. Haydn

Quattre Bouches
Promenade Orkest

11 november – Gouda, 20.00, St. Jan

Goudsch Kamerkoor olv Mark Lippe

Ein Deutsches Requiem – J. Brahms

Promenade Orkest
Titia van Heijst – Sopraan
Martijn Sanders – Bas

7 oktober – Haarlem, 17.00, Doopsgezinde Kerk

Haarlems Bachensemble olv Mark Lippe

Litanie de Venerabili Altaris Sacramento KV 243 – W.A. Mozart
mmv Quattre Bouches

16 september – Gouda, 16.00, St. Jan

Pianotrio, Hartini van Rijssel, Mariëlle Rijkaart en Mark Lippe

Stichting Léman

2 september – Gouda, Westhaven 33

Stichting Léman duo Hartini en Mark

www. Rondopedale.nl

1 september – Gouda, Van Drie

Stichting Léman duo Hartini en Mark
Opening tentoonstelling Marianne Lint

15 juli – Surabaya

Stichting Léman duo Hartini van Rijssel en Mark Lippe

13 en 14 juli – Jakarta

Stichting Léman duo Hartini van Rijssel en Mark Lippe

8 juli – Gouda, 16.00, St.Jan

Orgelconcert door Gerben Mourik en Mark Lippe